LISTOPAD

Listopad nás našel všechny na distanční výuce. Učili jsme se doma a netrpělivě čekali otevření školy. Dočkali jsme se ve středu 18. listopadu. Pilně jsme se učili, dohnali jsme co jsme mohli a pokračovali novým učivem. Zvládli jsme  i projektový den věnovaný bramborám. Povídali jsme si o historii brambor, o jejich využití. Nakreslili a natiskli jsme pytle s bramborami a protože nemůžeme do kuchyňky, vyrobili jsme si z brambor čerty. A už se blížila  první adventní neděle. Začali jsme se zimní výzdobou třídy a povídali si o adventu, kde vznikl a proč máme adventní věnec. V pátek 27. jsme si na našem věnci zapálili první svíčku a už jsme začali přemýšlet o Mikuláši, který na nás čeká za týden.

Mgr. Světlana Pavelková